Úvod   Technologie   Ukázka práce   Kontakt

Úvodní slovo (kdo jsme, co na našem webu najdete)

   Vítejte na stránkách firmy Autocolor Jaroslav Procházka. Zabýváme se lakováním aut, motocyklů, veteránů, závodních speciálů a také průmyslovým lakováním (plasty i kov). Firma existuje od roku 1987. Mezi naše zákazníky patří nejen firmy a zákazníci z České republiky, ale také z Rakouska a Německa.

Jarek Procházka s Michalem Davidem

Abraham závodní speciál

Brouk a veterán

   Lakujeme závodní speciály Karla Abraháma i po přestupu do MotoGP. Poslední aktualitou je lakování piana známého českého zpěváka Michala Davida pro aktuální koncertní šnůru 2015.

Mezi naše stálé zákazníky dlouhou dobu patří také firma Blata, pro kterou lakujeme malé motocykly. Ty jsou vyráběny v několika variantách (nejen barevných, ale i typových) a jsou vyváženy do celého světa. Řada z Vás jistě zná soutěže těchto minibajků.

   Spolupracujeme také s Autodílnou Procházka v Blansku, kde vzniká mnoho originálních modelů vozu VW Brouk. Zajímavým počinem s našim přispěním je i elektromobil-motocykl Zerotracer, který momentálně jede cestu kolem světa.

   Ukázku naší práce můžete shlédnout v sekci Ukázka práce.

   Můžete si přečíst, co o nás psali v časopise VW svět:
... Tenhle speciál byl ještě před dvěma lety obyčejnou a navíc dost zrezlou třináctsettrojkou ...

nebo ve známějším SPEEDu:
... Na trojku umí 150 a ještě u toho skvěle vypadá ...

   V části Technologie se dozvíte jaké materiály a barvy jakých firem vlastně používáme.

   Z dnes již starší televizní reklamy mobilního operátora Oskar (nýní Vodafone) můžete znát Brouka, který je zachycen na horní liště. Asi již tušíte, kdo jej postavil a vlastnil :)" ...


[Úvod] [Technologie] [Ukázka práce] [Kontakt]

© Jářek Procházka
Poslední aktualizace: 7.7.2015